Yeterli sayıdaki ekip ile gerçekleştirilecek olan çalışmalar dahilinde İzmir‘de farklı ilçelerde hizmet almak isteyenler için kesintisiz hizmet sağlanmaktadır. İhtiyaç duyabileceğiniz her durumda yapacağınız talepler doğrultusunda hafta içi ya da hafta sonu belirlemiş olduğunuz tarihe göre sorunsuz şekilde hizmet alabilirsiniz. Toplu olarak yapılacak olan talepler doğrultusunda özellikle belirlenecek olan en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet verilmektedir.

Ekonomik fiyatlar ile tamamen uygun gramajda hizmet almak isteyenler firma iletişim bilgileri üzerinden taleplerini iletebilirler. Uzman ekip ile gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde müşteri beklentilerine uygun şekilde hizmet alınması sağlanmaktadır. Yapılan çalışmaların her aşamasında gösterilen hassasiyet sayesinde özellikle müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet verilmektedir.

Organizasyonlar İçin İZMİR LOKMA

Farklı organizasyonlarda özellikle tercih edilebileceği gibi cenaze, mevlit, nikah gibi belirlenecek olan her türlü toplulukta acı, mutluluk ya da hüznü paylaşmak amacı ile lokma dağıtımı tercih edilebilir. Lokma dağıttırmanın pek çok farklı nedeni olabilir. Acınızı ya da özünüzü paylaşmak istediğinizde özellikle cenaze ya da mevlitlerde dağıtılabileceği gibi hayır işlemek amacıyla da tercih edilebilir. Ayrıca en mutlu günlerinizde sevincinizi ya da mutluluğunuzu paylaşmak amacıyla da davetliler için lokma dağıtımı yapılmaktadır.

İZMİR LOKMA FİYATI 

Toplu olarak yapılacak olan dağıtımlar için belirlenen fiyat seçenekleri kişi sayısı üzerinden hesaplanmaktadır. Uygun fiyatlar ile hizmet almak isteyenler için tamamen uygun miktara göre yapılacak olan üretim çalışmalarının ardından gerekli dağıtımlar belirlenen kişi sayısına göre yapılmaktadır. İletişim bilgileri üzerinden yapılacak olan görüşmeler dahilinde İZMİR LOKMA  fiyatı hakkında bilgi almak isteyenler taleplerini ileterek kısa süre içerisinde detaylı bilgi alabilirler.

Sahip olduğu özel lezzet ile tercih edilecek olan lokma Osmanlı döneminden günümüze kadar gelmiş olan tatlılar arasında yer alması ile da dikkat çekmektedir. Özellikle düzenlenen farklı organizasyonlarda ya da açılışlarda hayır amacıyla dağıtımı da mümkündür. Bu nedenle hayır işlemek ya da farklı sebeplerden dolayı lokma dağıtmak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapılacak görüşmeler dahilinde belirlenecek kişi sayısına göre taleplerini ileterek istedikleri tarih ve Saate göre hizmet alabilirler.

İZMİR LOKMA

Lezzetli ve sağlıklı lokma yemek istiyorsanız İzmir lokma firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Lokma denildiğinde gerek Türkiye gerek sadece İzmir olsun akıllara İZMİR LOKMA firmamız gelmektedir. Yıllardır sürdürdüğümüz güvenilir ve sağlıklı lokma esnaflığımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlere her daim hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

Lokma Tatlısı

1990’lı yıllardan beri İzmir’de lokmacı hizmetindeyiz. En kaliteli ve sağlıklı malzemelerle yıllardır lokma üretimi yaptığımız için müşterilerimiz tarafından oldukça tercih edilmekteyiz. Lokmalarımızı hijyenik ortamlarda hazırlarken malzemelerimiz ise birinci sınıf kalitedir. İZMİR LOKMA son yıllarda epey popüler olmuş farklı türlerde ve çeşitlerde satışı yapılmaya başlanmıştır. Orijinal lokma tatlısını yemek istiyorsanız İZMİR LOKMA firmamız tarafından ürettiğimiz lokmaları mutlaka tatmalısınız. Lokma üretimi hizmetimizin yanında sizlere firmamız tarafından lokma sipariş hizmeti de vermekteyiz. En lezzetli ve sağlıklı lokmaları tadabilmeniz için sipariş araçlarımızın temizliği ve hijyeni düzenli olarak yapılmaktadır. En lezzetli ve tarihi lokmaları tatmak için İzmir Lokma firmamızı mutlaka denemelisiniz. İzmir ve çevresinden yaşıyorsanız ve ya turist olarak gelmeyi düşünüyorsanız en kaliteli ve orijinal lokmaları tatmak için firmamız şubelerini tercih edebilirsiniz.

Lokmacı

En lezzetli ve güvenilir lokmaları firmamız tarafından üretimini yapmaktayız. Gerek toplu satışlar olsun gerek bireysel her zaman firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Toplu etkinlikleriniz için lokma tatlısı sipariş vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek davetli sayısına ve ne kadar lokma tatlısı istediğinizi bize bildirebilirsiniz. Hamur ve tatlı sektöründen her zaman öncü olan İZMİR LOKMA firmamız yıllardır müşterilerine en güvenilir ve lezzetli lokma hizmeti vermektedir. Sunumu ve yapım aşaması ile en güvenilir lokmaları firmamız tarafından temin edinebilirsiniz. Lokma üretimi yaptığımız mutfaklarımız ve satış yaptığımız alanlarımız sağlık denetimlerden geçmekte olup sizlere en sağlıklı ve hijyenik lokmacı hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. İZMİR LOKMA çeşitli türlerde modaya uydurmak için yeni lokma türlerinin satışını yaparlarken bizler geleneksel ve özgün lokmalarımızın satışını yapmaktayız.

En Lezzetli Lokmalar

İZMİR LOKMA firması olarak gerek İzmir bölgesinde gerek Türkiye’de en kaliteli ve lezzetli lokmaların satışını yapmaktayız. Lokmalarımız el değmeden üretilmekte olup oldukça hijyenik koşullarda satışı yapılmaktadır. Lokmalarımızın sunumu ise peçete, lokma çubuğu, tarçın ve kolonya ile servis edilmektedir. Tadı damağınızda kalacak lokmalarımızı yaklaşık 30 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet vermekteyiz. Toplu etkinlikleriniz için ve ya mevlitleriniz için toplu lokma siparişleri verebilirsiniz. Toplu lokma alımlarından fiyat konusunda sizlere yardımcı olarak en özel günlerinizi tatlandırmayı amaçlamaktayız. Piyasadaki İZMİR LOKMA aksine orijinal ve özgün lokma tatlısını yemek istiyorsanız İzmir Lokma firmamızın şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

En Güvenilir Lokma

Güvenilir lokma yemek istiyorsanız hijyenik koşullarda üretimi yapılan İZMİR LOKMA firmamızın ürettiği lokma çeşitlerini deneyebilirsiniz. Lokmalarımız el değmeden üretilmekte olup hijyenik koşullarda servisi yapılmaktadır. 30 yıllık tecrübemize dayanarak piyasadaki en kaliteli ve güvenilir lokma servisi vermekteyiz. Müşterilerimize hijyenik ve güvenilir lokma hizmeti vermeyi amaçladığımız için titizlikle üretim ve servis hizmeti vermekteyiz. Lokma üretimi yapan çalışma arkadaşlarımız işinde tecrübeli ve deneyimli kişilerden oluşmakta servis bölümündeki arkadaşlarımız ise güler yüzlü ve tecrübeli ekiplerden oluşmaktadır.

İZMİR LOKMA Çeşitleri

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen lokma tatlısının orijinal ve özgün halini denemek istiyorsanız İZMİR LOKMA firmamız tarafından üretilen lokma çeşitlerimizi deneyebilirsiniz. Piyasada çikolatalı ve ya meyveli şekilde satılmakta olan lokmaların özgün halini en kaliteli şekilde üretilen firmamız şubelerinden deneyimleyebilirsiniz. Lokma tatlısının özgün tarifinde un, yağ ve şeker bulunmaktadır. Tecrübeli ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız tarafından en kaliteli ve güvenilir lokma çeşitleri firmamız tarafından üretilmektedir. Lokma siparişlerini dilerseniz özel günleriniz ve ya mevlitleriniz için de toplu olarak verebilirsiniz. Öncesinde kaç kişilik lokma istediğiniz bize bildirerek hangi gün ve zaman için gerekli olduğunu da bize bilgilendirmesini yapabilirsiniz.

Lokma Fiyatları

İZMİR LOKMA FİYATLARI etkileyen bazı önemli faktörler vardır. Bu faktörlerden ilki lokma sayısıdır. Lokma sayılarına göre ve ya porsiyonlarına göre lokma fiyatları değişiklik göstermektedir. Toplu lokma siparişlerinizde firmamız tarafından size özel fırsatlar sunulmaktadır.

En lezzetli ve güvenilir lokma siparişlerini vermek istiyorsanız İzmir Lokma firmamızı güvenle tercihe edebilirsiniz.