BUCA LOKMACI

BUCA LOKMACI

 

 

İzmir’in en önemli lezzetlerinden olan hayır lokması, özel günlerde hayrına dağıtıp dökmeniz için sizi bekliyor.

 

BUCA LOKMACI hayır lokması başta olmak üzere birçok farklı amaçla lokma döktürmek isteyenlere çözüm sunuyor. Cuma çıkışı ya da özel günlerde mobil olarak kurulan lokma standlarıyla kısa sürede binlerce ürünü hazır eden firmamızda, istediğiniz kadar lokma döktürüp dağıtabilirsiniz. Son derece farklı lezzetlerle ülkemizin dört bir yanında Türk donutu olarak da ünlenen lokma, un, şeker ve yağ kullanılarak üretilen pratik bir tatlıdır.

 

Çocukların da çok sevdiği bu ürün, yüksek kalori değeriyle atıştırmalık olarak ikram edilmektedir. Ücretsiz olarak dağıtılan hayır lokmasının ülkemizdeki yeri son derece önemlidir. Basit bir yapımı olan ve değişik kişi sayılarına göre farklılık gösteren standlarla hizmet veren bu hizmetimiz, cami çıkışında lokma döktüren firma arayanlar içindir.

 

500 Kişilik, 1000 Kişilik Paketlerimiz Var

 

Her şey dahil edilerek hizmete sunulan lokmalar, 500 kişilik ya da 1000 kişilik gibi farklı kalabalıklara hitap edilecek şekilde dağıtılmaktadır. Hayır lokması kalabalık meydanlarda ve cami çıkışlarında kalabalık halk kitlelerine ücretsiz olarak dağıtılır. BUCA LOKMACISI olarak hayırlı işleriniz, yeni projeleriniz, nazarlardan korunmanız ya da ölmüşlerinizin ruhu için lokma dağıtım işini başarıyla gerçekleştiren ekibimizi tercih edebilirsiniz.

 

İşinde uzman olan ekibimizden yararlanmak istediğinizde hemen iletişime geçerek istediğiniz gün ve saat için hizmet alabilirsiniz. Lokma dağıtılan tüm merkezi konumlarda hizmetinizde olan firmamız sizin için en iyi hizmeti verecektir. İstediğiniz zaman istediğiniz amaçla hayır lokması dökmek istediğinizde firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

BUCA HAYIR LOKMASI FİYATLARI

 

BUCA HAYIR LOKMASI FİYATLARI da son derece uygundur. Kalabalık gruplara ücretsiz olarak sunulacak maliyeti en az hayır ürünü lokmadır. Çok az malzeme kullanılarak üretilen lokma, farklı şeylerle de süslenebilir. Mesela fındık, hindistan cevizi, çikolata gibi ekstra malzemeler eklenerek daha farklı lokmalar da dağıtabilirsiniz. Cami çıkışları, kalabalık meydanlar, plajlar ya da okullarda lokma dağıtımı yaptırmak istediğinizde Buca’da bulunan firmamızın uzmanlığından yararlanabilirsiniz. Her şey dahil hizmet verdiğimiz bu hayır işinde yıllardır uzmanız.

 

ANAHTAR KELİMELER

BUCA LOKMACI, LOKMACI BUCA, İZMİR BUCA LOKMACISI, SARAY LOKMASI BUCA, LOKMACI TEL BUCA, BUCA LOKMA DÖKÜMÜ, BUCA LOKMACI, BUCADA LOKMACILAR